AMRAI, viesu nams

Viesu mājā “AMRAI” ir klusums, miers un mājīgums…..pazūd sajūta, ka atrodies pilsētā.

Esam ģimenes uzņēmums ar nosaukumu “AMRAI”. Nosaukums radās no mana un vīra vārda salikuma, Amanda+Raimonds! Mēs darbojamies pasākumu organizēšanā, viesu uzņemšanā, tūrismā.

Amanda- esmu tā, kas saimnieko AMRAI. Sevi dēvēju par dzīves dizaineri, jo cilvēku ikdienu cenšos iekrāsot gaišās un košās krāsās.

Mans vīrs, Raimonds, ir mans labākais partneris, atbalsts, cilvēks ar zelta rokām. Kopā esam jau 31 gadu. Mums ir divas gudras, strādīgas, ĪPAŠAS meitas. Mēs esam stipra komanda = ģimene!

Senču mājas esam izveidojuši par vietu, kur cilvēkiem atpūsties un uzņemt pozitīvu enerģiju. Viesu mājā “AMRAI” esam organizējuši dažādus nelielus pasākumus (līdz 40personām) – kāzas, jubilejas, ballītes.

Vasarā viss zaļo, dārzā dzied putniņi, kaut kur ierejas suns, vējš noglāsta vaigu un rīta kafiju var baudīt lēni, nesteidzīgi. Drēgnos vakarus varat pavadīt pie kamīna, skatoties draiskā uguns dejā, atbrīvot savu prātu no domām (meditēt),atslēgties no ikdienas rūpēm un baudīt romantiku.

Viesu mājas viesiem par papildus maksu piedāvājam:
– izkurināt pirti, uzkurt dārzā ugunskuru, pagatavot brokastis, uzklāt svētku galdu, auklīti mazulim vai mīļajam mājdzīvniekam, pasūtīt muzikantus-romantiskam vakaram, masāžu ar sertificētu masieri, pasūtīt fotosesiju, noorganizēt pārgājienu, iznomāt velosipēdus.

Mūsu atrašanās vieta ir ļoti izdevīga daudzpusīgai atpūtai.

Katrs viesis mūsu mājās tiek gaidīts ar prieku un atvērtu sirdi. Mēs vēlamies visus viesus nodrošināt ar patīkamu atpūtu un pozitīvām emocijām.

Viesu māja “AMRAI” vairākus gadus saņēmusi atzinību no Pilsētas domes, kā arī ieguvuši pirmās vietas Ventspils rīkotajos konkursos, kategorijā “Brīvdienu māja”.

Pie mums, “AMRAI” var baudīt tīkamas brīvdienas un aizmirst ikdienas rūpes.

Kontakti:

Skrundas iela 39/41, Ventspils, LV-3604
Tālrunis: 29483430, 26768636
E-pasts: amrai@inbox.lv
Mājas lapa: http://www.amrai.lv
Facebook: http://www.facebook.com/AMRAIguesthouse/