Pie Ezerrozēm, atpūtas komplekss

Stundas brauciena attālumā no Rīgas, Amatas novadā, mežu un pakalnu ielokā pie vienas no Vidzemes augstienes mazajām pērlēm – Ezerrožu ezera – Tevi cauru gadu gaida labiekārtota atpūtas bāze Pie Ezerrozēm.

Šī vieta ir bāzes saimnieku ilgu un rūpīgu meklējumu rezultāts: skaista daba un klusums (tuvākās mājas ir 3 km attālumā), kuru tagad papildina augsta līmeņa serviss jaunceltā muižā, viesu mājā un ekoguļbūvēs un dažādas atpūtas iespējas svešu acu netraucētā vidē.
Te tu vari nosēdēt visu dienu ezermalā vai laivā, vērojot pludiņu, vai arī izstaigāties pa mežiem, izskrieties sporta laukumos un izpeldēties ezerā.
Pie Ezerrozēm var apmesties divatā, ar ģimeni, kā arī rīkot lielākus korporatīvos pasākumus. Te ir 30 gultas vietas, bet vasarā iespējams izmitināt līdz 70 cilvēkiem.

Senāk saukts par Zaubes ezeru, 13,5 hektārus lielais Ezerrožu ezers ir vidēji 3,3 metrus dziļš, taču tā dziļākā ieplaka – veselus 18 metrus. Atskaitot bāzes krastu, no pārējām trim pusēm ezeru ieskauj mežiem apauguši pauguri. Ainavu te nebojā elektrības stabi.
Gaisa temperatūra Pie Ezerrozēm parasti ir divus, trīs grādus zemāka nekā Rīgā.
Vienīgie trokšņotāji te ir putni un naktīs arī meža zvēri. Šai vietai ir tikai viens trūkums – no saimniecības Pie Ezerrozēm negribas braukt prom arī tad, kad darbi jau sauc atpakaļ uz Rīgu.

KONTAKTI:
Ezerkalni, Nītaures pagasts, Amatas novads, Latvija
Tel.: 29213403; 26564483 (Dace Vaišļa)
E – mail: arturs.bricis@apollo.lv; dace@pieezerrozem.lv; info@pieezerrozem.lv
www.pieezerrozem.lv