sākot no EUR 15

Vējkalna nams, viesu nams

Viesu māja “Vējkalna nams” ir atsevišķa māja viesiem, kuras aprīkojumā ir viss nepieciešamais jaukai atpūta gan vasarā, gan ziemā. Viesu māja “Vējkalna nams” atrodas vienā no augstākajiem Ērgļu pakalniem – Vēja kalnā. Neskatoties uz “vējaino” nosaukmu, “Vējkalna namā” Jūs varēsiet baudīt omulību, siltumu un gaišumu, par ko gādās nama saimnieki – Ilze un Ilmārs Kaņķeļi.
Viesu mājā iespējams sarīkot svinības līdz 35 personu grupai, izbaudīt slapjās pirts priekus ar savām līdzpaņemtām vai saimnieku pašu sietām bērzu pirtsslotām, pēc tam atvēsināties pie pirts esošā baseinā (2 x 2 m). Tāpat “Vējkalna nams” piedāvā naktsmītnes 16 personām komfortablās labiekārtotās 4-vietīgās istabiņās (iespējams noorganizēt 4 papildus vietas).
Viesu mājā ir pilnībā aprīkota virtuve, kur viesi paši var gatavot ēst. Aprīkojumā ietilpst elektriskā plīts virsma, mikroviļņu krāsns, tējkanna, kafijas automāts, ledusskapis, nepieciešamie trauki un virtuves rīki. Tuvumā viesu mājai (~ 500 m) atrodas kafejnīca “Kore”, kur iespējams ieturēt jau gatavas maltītes, vai arī pasūtīt galdu klāšanu viesu mājā.
“Vējkalna nama” aprīkojumā ietilpst arī novusa galds, šautriņas, dažādām aktivitātēm un spēlēm pagalmā nepieciešamais inventārs, grills ar piederumiem. Viesu ērtībai un labsajūtai plašajā pagalmā ierīkota arī ugunskura – piknika vieta.
Sīkāku informāciju par viesu mājas piedāvājumu un tajā pieejamo aprīkojumu jautājiet saimniekiem!

Izcenojumi:
Nakšņošana LVL 10,- – 1 personai.
Bērniem līdz 4 g.v. (nakšņojot kopējā istabā ar vecākiem) – bez maksas.
Kompleksa noma – LVL 160,- (16 nakšņošanas vietas), LVL 200,- (20 nakšņošanas vietas).
Kompleksa noma Vecgada vakaram / Jaunajam gadam – LVL 250,- (16 nakšņošanas vietas), LVL 300,- (20 nakšņošanas vietas).
Tikai svinību zāles noma LVL 60,-.
Tikai pirts LVL 30,- (lietošanas laiks – 3 stundas). Katra nākamā stunda papildus LVL 7,-.
Svinību zāle un pirts LVL 90,-.

KONTAKTI:
Vidzemes iela 9, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, Latvija, LV-4840
Tel.: 64871507; 29429125
E – mail: vejkalnanams@apollo.lv